Zbudujemy twoją imprezę

AGM ConcertService
- NAGŁOŚNIENIE / OŚWIETLENIE IMPREZ / OŚWIETLENIE ESTRADOWE /

 +48 12 292 31 56

 

AGM ConcertService

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1999 roku. Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez, konferencji, kongresów, wydarzeń, gdzie niezbędne jest użycie środków technicznych.

W ofercie Grupy AGM znajduje się obsługa w zakresie oświetlenia, nagłośnienia, multimediów, budowy konstrukcji oraz sceny.

Systematycznie rozwijamy naszą bazę sprzętową i transportową. Obecnie posiadany przez nas sprzęt pozwala nam obsłużyć duże przedsięwzięcia bez konieczności zatrudniania podwykonawców, dzięki czemu nasza oferta może być bardzo atrakcyjna cenowo.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcji, które podniosą rangę organizowanej imprezy.

 

Technika

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nagłośnienie koncertowe i konferencyjne, oświetlenie estradowe i efektowe, scenę i zadaszenie, multimedia, urządzenia dyskotekowe, maszyny do dymu i strobo, zestawy dla DJ'a, agregaty prądotwórcze.

Zobacz więcej

Imprezy

Nasz zgrany zespół kompleksowo zadba o Państwa event. Nasi doświadczeni technicy zadbają o fantastyczną oprawę świetlną i dźwiękową.

Zobacz więcej

Galeria

Wybrane zdjęcia naszych realizacji.

Zobacz więcej

O nas

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez, konferencji, kongresów, wydarzeń, gdzie niezbędne jest użycie środków technicznych.

Zobacz więcej

Kontakt

Grupa AGM Sp. z o.o.

PRACA: aktualnie poszukujemy!

- Technik nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych
- Realizator dźwięku

Zobacz oferty